Bičiuliai

Šri šri jogos centras festivalyje kviečia į Gongų maudynes ir į Gongų naktį.

 

 

Festivalyje Spalvotos raides atsakingos už kūrybines medinių raidžių dirbtuvėles. 

 

 

Ekodaiktai komanda matuos Saldainių popierėlių kilimą ir fiksuos Lietuvos rekordą. Kvies į muzikos intrumentų dirbtuves.

 

 

Baldų meistras festivalyje planuoja mokyti drožti šaukštus, bet dar galvoja, tai gali ir kažką kito sugalvoti.

 

Oozuu organizuos kūrybines dirbtuves su Makedo ir Zolo konstruktoriais.

 

 A.Noviko džiazo mokyklos mokiniai koncertuos Didžiojoje scenoje gyvai.

 

 

Pirmas privatus ir pirmas ekologiškas vaikų darželis Dūzginėlis mokys lieti žvakes, mokys masažų ir mankštų.

 

Menų terapijos centras organizuos kūrybines dirbtuves iš panaudotų pakuočių ir indelių. Ką statys – ar miestą, ar kaimą, ar botanikos sodą dar galvoja. 

 

Giedrerein.lt - kvies į fotosesijas pievoje ar po obelim. 

 

 

Gaivastis.lt – kurs Mandalą iš augalų, mokys piešti Mandalas.

 

 

Žolinčių akademijos pagrindinė Žolininkė Danutė Kunčienė mokys atpažinti pievų žoles ir papasakos kada ir kokias reikia gerti, kaip pasiruošti žolelių žiemai.

 

Lietuvos žinių bus supintos visos pintinės ir po pievas ridensis milžiniški iš laikraščių suklijuoti kamuoliai. O jų žurnalistai aprašys viską, kas vyko festivalyje.

Ko nepamato akys ir neišgirsta ausys, užuodžia nosis. Kvapų pasaulis nematomas, negirdimas, vos juntamas. Ugdant uoslę galime naujai atrasti, išgyventi žmones, daiktus, erdves, save.  Kartu su Kvapnia Marmozel uosime gyvus aromatus ir save juose.

 

Portalas Grynas.lt, kuris myli Ekodaiktus, dažnai apie mus rašo ir palaiko mūsų idėjas.

 

 

Ypatingai šilta, nuotaikinga, idėjinė studija, kurį mūsų festivaliui suteikia daug gražių spalvų. Dainora iš Simono dailės studijos mokys pinti pintines iš laikraščių.

 
 

Kad Pusku Pusku sėdmaišiai mums patinka turbūt pastebėjot – jie beveik visuose mūsų projektuose. Festivalyje galėsite išbandyti!

Kibir Vibir papasakos apie pirmuosius mažylį džiuginančius bei lavinančius žaidimus ir surengs juodai baltos knygutės kūrimo dirbtuvėles. Vaikams labai patinka veidai ir ypač skirtingos išraiškos. Piešime besijuokiančius, verkiančius ar nustebusius veidus, rišime į knygutę ir rodysime 5 mėnesių jau sulaukusiems vaikams.