Gongų naktis

Gongų garsai ir skambesys kuria harmoningas vibracijas, kurios masažuoja kūną, nuramina protą, sugrąžina link savojo “Aš”. Tai gili praktika, įdomi patirtis, kurios metu galima pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti drauge, įgauti daugiau proto aiškumo, geros energijos. Po gongų nakties pasireiškia intuicija, sumažėja stresas, ateina atsakymai, mes labiau spinduliuojame meilę, skleidžiame taiką, ramybę ir džiaugsmą, o svarbiausia daugiau šypsomės. 

Gongais grojame patys jau beveik penkeri metai, Žemės Gongas kabo mūsų svetainėje ir kasdieną daug kartų „pakalbinamas“ – tai vaikai pro šalį bėgdami, tai kuris suaugęs praeidamas vis maletu pamosuoja. Pats didžiausias Gongų gerbėjas mūsų šeimoje yra mažylis Teodoras. Jį ir migdom, ir raminam, ir linksminam su Gongu. Turbūt mielai grotų pats vienas, bet nei nepastovi dar, nei maleto nenulaiko.  Gongas yra mūsų šeimos dvasinis kelias, Mokytojas ir mūsų religija.

Štai todėl po Ekodaiktų festivalio ir kvietėme Jus į Gongų naktį.  Gongais grojo mūsų šeimos Gongų meistrai ir “gongistai”: Birutė Jakučionytė, Andrej Iljin, Vyrenijus Andrijauskas, Rima Andrijauskienė, Karolis Vosylius. Taip pat labai  geri mūsų šeimos draugai, Gongų meistrai: Rasa Diemedžiūnienė, Raimundas Binkauskas ir kiti.

Rekomenduojame pasiskaityti daugiau apie Gongų poveikį ir naudą