Atsiversk vasaros kalendorių ir pasižymėk 06 09!

 Ekodaiktų festivalis – tai mūsų šeimos atvirų durų diena visai Lietuvai!

Jau keli metai vis “audžiau“ mintį, kokį čia renginį pas save kieme suorganizuoti, kad galėtume susikvieti visus draugus, pažįstamus, draugų ir pažįstamų, ir nepažįstamų draugus, žodžiu, visus besidominčius mūsų gyvenimo būdu, kad smagiai pabendrautume, mintimis ir idėjomis pasidalintume, pasidžiaugtume vieni kitais, savo augančiais vaikais ir kintančiu mūsų gyvenimu, pasiekimais. Mes labai mylim svečius, domimės ekologija, patys daug eksperimentuojam, bandom, mokomės gyventi gamtoje, su gamta, iš gamtos. Mes labai daug bendraujam, lankomės  renginiuose, mugėse, festivaliuose ekologijos ar šeimos užimtumo temomis.  Visa tai mane įkvepė ir paskatino toliau “austi” mintį po minties apie mūsų, Ekodaiktų festivalį.

Ekodaiktai.lt yra mūsų šeimos gyvenimo būdas, todėl ir festivalis bus toks – tą dieną mes būsime atviri visiems norintiems, pasidalinsime savo gyvenimo būdu, draugais, patyrimais, tuo, kas mums patiems yra smagu, įdomu ir patinka. Todėl ten tikrai bus galima rasti ir visai ne eko ir labai eko. Festivalis bus labai draugiškas šeimai.

O pasibaigus festivalio šurmuliui, vakare kviečiame neišsiskirstyti ir pasilikti nakvoti savo palapinėje mūsų pievoje, čiulbant paukščiams, uodams zvimbiant ir gaudžiant gongams. Jūsų laukia ypatingas patyrimas, neišdildomi įspūdžiai ir, žinoma, nauda – kūnui ir sielai. 

 Iki pasimatymo Gerviniuose  2012 m. birželio 9d.!

 Apie mus rašo spauda….

Iš visos širdies, Birutė Iljin


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 92 bytes) in /home/proj5/domains/ekodaiktufestivalis.lt/public_html/wp-includes/cache.php on line 503